«Певно, одним з рішень, що змінюють життя на завжди, був момент, коли я наважився відмовитись від непоганої роботи зі стабільною, високою зарплатнею на користь непевного, але – головне – вільного майбуття, присвяченого мандрам. Звісно, отримувати пристойні гроші, на які можна дозволити собі поїхати будь-куди – це добре, але справа в тому, що ти вільний робити це лише у вихідні, свята і у відпустку, а це вже золота клітка. Повірте, офісне життя з 9:00 до 18:00, ба, навіть, вільний графік, не для справжніх мандрівників»

Антонюк Дмитро Вікторович народився 2 червня 1976 року в Києві. Освіта вища. Вільний журналіст. Член Національної спілки журналістів України.

Від 2002 року публікується в періодиці.

З 2003 року – редактор відділу «Культура» двомовної (українська/англійська) газети «Kyiv Weekly», з 2005 по 2008 рік – головний редактор англо-німецькомовного журналу «10 Days». З 2008 по сьогодні – вільний журналіст, який співпрацює з низкою українських («Міжнародний Туризм», «Твій Номер», «Киевские Ведомости» тощо) і закордонних видань («Кurier Galicyjski», Польща). Крім журналістської плідно займався також діяльністю радіоведучого – з 2003 по 2008 роки на «Радіо Рокс» вів авторську програму «Рок Терапія».

 • Антонюк Дмитро В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • Невідомі польські замки і резиденції в Україні

  Завдяки двотомному путівнику Дмитра Антонюка «Польські замки і резиденції в Україні» «Друг читача» та Любов Багацька пропонують доторкнутись до невідомих куточків нашої батьківщини. Навесні «Грані-Т» організували презентаційний тур, який викликав неабияке зацікавлення у мандрівників і краєзнавців багатьох українських міст і селищ, адже замки й палаци – найтаємничіша архітектура, від якої віє живим духом старовини. Вони хвилюють уяву і старанно оберігають свої таємниці, чимало з яких іще можна відкрити. Виявляється, що їх збереглося в Україні набагато більше, ніж прийнято вважати, про що не раз зауважував сам автор путівників.

 • Дмитро АНТОНЮК: «Мене незборно тягне в дорогу»

  Нещодавно завершився презентаційний тур відомого журналіста і мандрівника Дмитра Антонюка. Його любов до мандрів та інтерес до української культурної спадщини втілились у серію туристичних путівників. Останній двотомний путівник «155 польських замків і резиденцій в Україні» побачив світ цього року, що стало гарним приводом для нової подорожі українськими містами. Особисто познайомитись з мандрівником та його путівниками мали змогу в Києві, Кам’янці-Подільському, Вінниці, Тернополі, Івана-Франківську, Львові та Луцьку.

 • «Грані-Т» і Дмитро Антонюк у столиці Прикарпаття

  21 березня до столиці Прикарпаття завітав автор путівників – київський журналіст і мандрівник Дмитро Антонюк. Про презентацію в Івано-Франківську двотомного путівника «Польські замки та резиденції України», який нещодавно побачив світ у видавництві «Грані-Т», розповів портал «Коломия».

 • Дмитро АНТОНЮК: «Усе, що мене справді цікавить, — це маєтки, садиби і замки»

  Дмитро АНТОНЮК — журналіст, мандрівник, автор путівників туристичними маршрутами Вінниччини, Житомирщини, Полтавщини, польськими маєтками України, про пошуки архітектурних скарбів, поради початківцям та нові проекти.

 • Маєток таємничої Анни розділений кордоном

  Про існування палацу у селі Нижанковичах, що на українсько-польському кордоні, дізналась з путівника «315 польських замків та резиденцій в Україні» (видавництво «Грані-Т»).

 • Доторкнутися до невідомої України

  Я маю знайомих, які щороку під час літніх вакацій збираються і кількома машинами їдуть у мандрівку, як вони називають її, замками Західної України. Багато хто дивується – де вони набирають стільки замків, аби вже стільки років поспіль їздити?

 • Події

 • Путівники «Польські замки і резиденції» презентують в Житомирі і Черкасах

  14-15 травня видавництво «Грані-Т» та Польський інститут у Києві представлятимуть путівники відомого мандрівника і журналіста Дмитра Антонюка, присвячені польським замкам і резиденціям на території України. Презентації вже відбулись у сімох містах України: Києві, Кам’янці-Подільському, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську, Львові та Луцьку. Путівник викликав неабияке зацікавлення у непосидюх та пізнавачів рідного краю в різних куточках України, адже замки й палаци – найтаємничіша архітектура, від якої віє живим духом старовини. Вони хвилюють уяву і старанно оберігають свої таємниці, чимало з яких іще можна відкрити. Виявляється, що їх збереглося в Україні набагато більше, ніж прийнято вважати.

 • Друга київська презентація путівників Дмитра Антонюка

  Видавництво «Грані-Т» та Польський інститут у Києві представляють путівники відомого мандрівника і журналіста Дмитра Антонюка, присвячені польським замкам та резиденціям на території України. Перша презентація відбулася 17 березня у Києві, по тому були зустрічі із читачами Вінниці, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Івано-Франківська, Львова та Луцька. Про підсумки презентаційного туру Дмитро Антонюк розповість на заключній київській презентації 28 березня (Будинок учених, 19:00).

 • Дмитро Антонюк знайшов шлях до польсько-українського порозуміння

  17 вересня у столичному руському клубі «КультРа» відбулася перша презентація двох частин польсько-українського путівника відомого мандрівника, журналіста Дмитра Антонюка. Попереду – ще сім презентацій видання у Вінниці, Кам’янці-Подільському, Тернополі, Івано-Франківську, Львові та Луцьку.

 • Путівники, присвячені польським замкам та резиденціям, презентують у семи містах України

  Видавництво «Грані-Т» та Польський інститут у Києві представляють путівники відомого мандрівника і журналіста Дмитра Антонюка, присвячені польським замкам та резиденціям на території України. Презентації пройдуть у Києві, Вінниці, Кам’янці-Подільському, Тернополі, Івано-Франківську, Львові, Луцьку. Перша презентація відбудеться 17 березня о 15:00 у столичному руському клубі «КультРа» (вул. Володимирська, 4).

 • «Грані-Т» на «Книжкових контрактах»

  З 18 до 20 грудня в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти». В рамках виставки видавництво «Грані-Т» проведе автограф-сесії перекладачів Галини Кирпи та Дмитра Чередниченка, письменників Сергія Пантюка, Анатолія Дністрового, Дзвінки Матіяш, Міли Іванцової, Івана Андрусяка, Галини Ткачук, Наталі та Валерія Лапікурів, автора путівників Дмитра Антонюка.

 • 15–18 грудня в Українському домі «Книжкові контракти-2012»

  Видавництво «Грані-Т» традиційно запрошує читачів на презентації книжкових новинок, автограф-сесії та зустрічі з авторами.

 • Лекція Дмитра Антонюка про мандрівки до польських маєтків

  Видавництво «Грані-Т» та креативний простір «Часопис» запрошують усіх, хто любить корисно і цікаво мандрувати, а ще шукає нові маршрути для подорожей Україною, на лекцію відомого журналіста і мандрівника...

 • Новини

 • На «Мапі вихідного дня» Гоголівщина

  Попереду вихідні і ми знову кличемо всіх охочих мандрувати містами і містечками України. Край, в який мандруватимемо цього разу називають одним словом – Гоголівщина. Але не лише ім’я відомого письменника та Національний Сорочинський ярмарок спонукали нас вирушити на Полтавщину. Наприкінці місяця тут відбудеться фестиваль «Свято миргородської свині», який дає можливість отримати незабутнє враження, відвідавши перегони поросят і спостерігаючи за вогняним шоу. Тож перш ніж розпочнеться миргородське свинство, радимо в першу чергу познайомитись зі славетною історією Гоголівщини, її курортом, храмами та садибами.

 • Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань (ФОТО)

  Серед відвідувачів книжкової виставки-ярмарку, яка тривала із 29 серпня до 1 вересня в Українському домі, звісно ж, переважали батьки і діти. Перші шукали нових книжок для нового навчального, а отже, і книжкового року, другі хотіли знайти не стільки корисне, як цікаве, тому запитували, чи немає у «Граней-Т» книжечок про мишок, піратів, принців і принцес, а ще таких, щоб із гарними малюнками і пригодами. І всі ці книжечки – і для дорослих, і для малечі – старанно підписували невтомні автори «Граней-Т». Приємні, теплі, радісні миті цієї книжкової виставки зберегли для вас наші фотографи.

 • Ще?
personspersons/98