«Все до кращого у цьому найкращому зі світів»

Народилася 4 червня 1978 року в м. Тернополі. Закінчила Школу Мистецтв та філологічний факультет Тернопільського державного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.; кандидат філологічних наук. 

З 2003 року літературний редактор та художник у видавництві «Навчальна книга -Богдан».

Авторка поетичних книг «Та, що перевертає пінгвінів»,  «Знаки приватної пунктуації», «Лаванда @ Розмарин» і 12 дитячих книжечок.

Проілюструвала понад 30 художніх книг, з-поміж яких: пластилінові книги «Рибне місце» (Р.Скиба), «Пластилінові загадки» (Г.Осадко), «Вірші хлоп'ячі та дівчачі» (О.Хлоп'яча), скляна книга «Перевіршики» ( Р.Скиба).

Графічні ілюстрації до книжок Джаклін Вілсон: «Історія Трейсі Бікер», «Дитина-валіза»,  «Зірка з ліжка та сніданку», «Опівночі», «У головній ролі – Трейсі Бікер», «Ліззі Рот-на-замок», «Дівчата закохані»

Оксана Думанська: «Яка зарадити Марійці?», «Бабусина муштра»;
Іван Андрусяк «Вісім днів із життя Бурундука» (вид-во «Грані-Т»), «Абетка-прозивалка»
Пер. Івана Бондаренка «Коник, равлик і зозуля: Японські поети-класики дітям»,
П.Гелліко «Томасіна», 
Сара Різ Бреннан  «Лексикон Демона», «Угода демона»,
А.Гаал «Долі твоєї окрушина» та ін.

Займається розписом скла, у 2010 році у Львівському Музеї скла мала приватну виставку «Пляшка віршів». У листопаді 2012 року – приватна виставка «Пластилін, перо і скло» у Національному музеї літератури України.

 • Осадко Ганна В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • Іван Андрусяк: «Є одна кепська тенденція: дитяча література тепер… модна!»

  На сайті літературної премії «Великий їжак» розпочалось знайомство з членами журі, одним із яких є поет, есеїст, перекладач, улюблений дитячий письменник – автор «бестселерів» Іван Андрусяк. Про творчі «обличчя», найновіші тенденції в дитячій літературі та інші «капості» розпитувала Ольга Купріян.

 • Новини

 • На третьому тижні конкурсу «Книжка з мого наплічника» головний Кривий Ріг

  26 квітня видавництво «Грані-Т» запропонувало батькам і дітям припинити боротися з віртуальними вітряками, тобто з Інтернетом, бо ж він давно став невід’ємною частиною нашого часу. Доклавши зусиль і фантазії, «мінуси» Інтернету можна перетворити на «плюси». З цією метою було започатковано конкурс «Книжка з мого наплічника». Минулого тижня переможницею стала талановита та цілеспрямована учениця Криворізької загальноосвітньої спеціалізованій школі № 20 з поглибленим вивченням німецької мови Марія Клімкіна.

 • «Прозайчик» Іван Андрусяк презентував справжню «бурундучачу» книжку

  «Я все життя писав про зайчиків, у цій книжці я виступив у ролі прозайчика, тобто прозаїка. У ній теж є зайчики, але бурундуки головніші», – так розпочав затишну, родинну і дуже сонячну презентацію своєї нової повісті, що вийшла у серії «Книготерапія», «Вісім днів із життя Бурундука» улюбленець дітлахів, поет, прозаїк, літредактор «Граней-Т» Іван Андрусяк. Презентація відбулася 17 березня у столичному клубі «КультРа».

 • Знайомтеся: Бурундук!

  У видавництві «Грані-Т» знову новинка – і знову це особлива книжка! Насамперед особлива тим, що це – шкільна історія, повість із життя сучасних українських школярів, яка оповідає про їхні реальні клопоти й радощі, каверзи й успіхи, мрії та способи їх осягнення… Таких книжок на нашому ринку дуже мало – тож «Грані-Т», як кажуть, «поцілили в десятку».

 • Бурундук став «Білою вороною 2013»!

  Книжка Івана Андрусяка «Вісім днів із життя Бурундука» (серія «Книготерапія») в ілюструванні Ганни Осадко ввійшла до престижного щорічного каталогу найкращих дитячих видань світу «Білі ворони 2013» (White Ravens 2013).

 • Іван Андрусяк: «В есеїстиці письменник не може «сховатися» за своїми героями»

  Чому Олесь Гончар не сприйняв творчість поетів із літугруповання «Нова деґенерація», чим есей відрізняється від роману, як обираються твори для перекладу і що спонукає автора дорослих книжок почати творити для дітей? Про все це поет, есеїст, перекладач, автор дитячих бестселерів Іван Андрусяк розповів журналістці Тетяні Кроп.

 • Ще?
personspersons/2446