• Путівники
 • дорослих
 • 72
 • м'яка

Над виданням працювали:

Замовити

Тернопільщину не вивчити за один візит. І це чудово: сюди хочеться повертатися. Тим паче, що віруючі майже всіх християнських конфесій, які існують в Україні, будуть зацікавлені кількома значними духовними центрами області й багатьма святинями.

Для греко-католиків таким центром є Зарваниця, для католиків – Язловець, а православні, безумовно, знають про Почаївську лавру. До речі, кількість віруючих на Тернопіллі найбільша в Україні – понад 95 відсотків.

Крім усім відомих пам'яток, наш путівник розповість і про ті, яких зазвичай не знайдеш у конфесійних джерелах чи мистецтвознавчих дослідженнях. Ірина Пустиннікова нагадує також: на території краю збереглися старі костели, синагоги та окописька, про які варто довідатися значно більше.

 

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Новини

 • Презентація серіїї путівників у Чернівцях

  26 травня видавництво «Грані-Т» і книгарня «Букініст» у рамках проекту  «Створюємо інтелект України разом» організовують ряд зустрічей із журналістом та автором путівників «8 мандрівок Буковиною» та «83 святині Тернопілля»(готується до друку) Іриною Пустинніковою в Чернівцях.

 • Подорож святинями Тернопілля

  Напередодні Вербної неділі «Грані-Т» запрошують помандрувати на Тернопільщину, адже саме цей край надзвичайно багатий на сакральні пам’ятки та духовні центри. Важко знайти на Тернопіллі село, де був би лише один храм: як правило їх кілька. В області є греко-католицькі, римо-католицькі, православні святині, збереглися старі синагоги, вірменські храми і святилище язичників на горі Ботиг.

 • Зустріч Дмитра Антонюка з тернопольчанами

  20-21 березня київський журналіст і краєзнавець Дмитро Антонюк і видавництво «Грані-Т» за підтримки польського інституту в Києві відвідали Тернопіль. У рамках зустрічей було презентовано книги-путівники «Польські замки і резиденції України», краєзнавчу серію «Путівники», зокрема – книги «83 святині Тернопілля», «2 береги Збруча», «8 мандрівок Буковиною» та «3 шляхи Закарпаттям».

 • Збараж і його святині на «Мапі вихідного дня»

  Минулого року ми відвідали багато міст і містечок Західної України, але на Тернопільщину з рубрикою «Мапа вихідного дня» дісталися лише на початку цього. Цей край відомий розмаїттям своїх пам’яток, він прекрасний і великий, його не вивчити за один візит. Сюди хочеться повертатися знову і знову, тому цієї п’ятниці ми спрямовуємо свої погляди в бік Тернопілля, а саме міста Збараж.

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/2200