Над виданням працювали:

перекладач –
Прохасько Юрко
автор –
Рільке Райнер Марія
автор передмови –
Дністровий Анатолій
Замовити

Літературне століття, яке минає від часу публікації роману «Нотатки Мальте Лявридса Бриґґе» (1910), було багатим на новаторство й експеримент. Утім, саме романові Райнера Марії Рільке судилося стати ідейним, смисловим «вузлом», із якого тягнулися й далі тягнуться ниточки різних прозових традицій, що претендували чи претендують на статус інтелектуально-креативної літератури.

Тож не дивно, що на «Нотатки...» взорували Моріс Бланшо й екзистенціалісти, представники французького «нового роману» й американські бітники, адепти прози «з нічого» і навіть теперішня блоґерська та поп-література, яка сповідує принципи інтернетного письма, передвіщеного багато в чому сповідальною та щоденниковою манерою роману Рільке.

Перший за століття український переклад цього знакового тексту виконав Юрій Прохасько.

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Про нас пишуть

 • Естетичні пошуки митця, що стали новим етапом розвитку європейської поезії

  До сторіччя публікації роману Р. М. Рільке «Нотатки Мальте Лявридса Бріґґе» видавництво «Грані-Т» підготувало і видало перший український переклад. Саме цей роман став ідейним, смисловим «вузлом», із якого тягнулись і тягнуться ниточки різних прозових традицій, що претендували чи претендують на статус інтелектуально-креативної літератури.

 • Завершився конкурс рецензій від Ґете-Інституту «100 німецьких книг»

  6 квітня завершився конкурс рецензій Ґете-Інституту «100 німецьких книг», що проходив за підтримки програми перекладів Німецького культурного центру Ґете-Інституту в Україні. Під час виставки «Книжковий світ» було визначено найкращу рецензію та оголошено переможця, який отримав можливість двотижневого мовного стажування в Берліні.

 • Партнери

 • Ґете-Інститут

  Всесвітня мережа культурних центрів Федеративної Республіки Німеччина

 • Новини

 • Сто перший рік Мальте

  24 червня в київській книгарні «Є», що на вул. Лисенка, 3, видавництво «Грані-Т» вперше презентувало славетний роман «Нотатки Мальте Лявридса Бриґґе» Райнера Марії Рільке.

 • Презентація першого перекладу на українську мову знаменитого роману Райнера Марії Рільке

  24 червня о 18:00 у книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) видавництво «Грані-Т» презентує перший переклад на українську мову знаменитого роману Райнера Марії Рільке «Нотатки Мальте Лявридса Бриґґе».

 • Конкурс рецензій Ґете-Інституту «100 німецьких книг»

  За підтримки програми перекладів Німецького культурного центру Ґете-Інституту в Україні з 5 березня до 5 квітня 2012 року триває конкурс рецензій на видані переклади. Мета конкурсу – привернути увагу до книжок, виданих за підтримки Ґете-Інституту, підвищити стандарти обговорення перекладів та заохотити кращих дописувачів.

 • Улюблені книжки «Граней-Т»

  Книжки, які стають нашими улюбленими, приходять до нас по-різному. Якісь із них нам дарують, якісь ми обираємо інтуїтивно, але все ж найчастіше їх нам рекомендують – рідні, друзі або люди, смаку яких ми довіряємо. Запитання, з яким сьогодні ми звернулися до наших експертів, надзвичайно просте, але в той же час і корисне, адже воно може допомогти обрати книги, які приємно буде почитати під час зимових свят, а ще приємніше – подарувати дорогим людям. А нове актуальне запитання звучить так: «Яка книжка видавництва «Грані-Т» є Вашою улюбленою?»

 • «Грані-Т» і Степан Процюк у Тернополі

  22 листопада видавництво «Грані-Т» та відомий письменник Степан Процюк завітали до Тернопіля. У рамках зустрічей було представлено книгу «Аналіз крові» Степана Процюка та серію інтелектуальої есеїстики «De profundis», зокрема – книги історика Ярослава Грицака, літературознавця Леоніда Ушкалова, музичного критика Олександра Євтушенка, збірку есеїв «Страсті за Бандерою», а також книги Івана Андрусяка, Євгенії Кононенко, Анатолія Дністрового та інших авторів серії.

 • «Підвішена» книжка-валентинка для особливої людини

  До Дня Святого Валентина лишилося зовсім небагато часу… Якщо хочете зробити особливій людині особливий подарунок, ми вам у цій справі залюбки допоможемо!

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/2198