• Путівники
 • дорослих
 • 192
 • м'яка

Над виданням працювали:

Замовити

Буковина – прекрасна і своєрідна. Мальовничі карпатські краєвиди, незвичайна архітектура, що поєднує у собі, здавалося б, непоєднувані стилі, дивний світ переказів і леґенд зроблять Вашу мандрівку неповторною.

Путівник Ірини Пустиннікової не лише скерує Вас до найцікавіших куточків Буковини. Історія краю заструменить джерелами життєвих доль людей, малюючи колоритну картину цього поліетнічного краю. Сподіваємося, що вісім мандрівок у «край Черемоша й Прута» залишаться у пам’яті незабутніми спогадами.

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Новини

 • Мапа вихідного дня: Хотин та його фортеця

  Цими вихідними на Мапі вихідного дня ми шукатимемо зірку. Не звичайну п’ятикутну як на дитячих малюнках, не холодну і далеку, як на нічному небі, а кам’яну і велетенську, яка врятувала багатьом життя своєю міццю і величчю. Така зірка захована в Хотині і зветься вона Хотинська фортеця.

 • Презентація серіїї путівників у Чернівцях

  26 травня видавництво «Грані-Т» і книгарня «Букініст» у рамках проекту  «Створюємо інтелект України разом» організовують ряд зустрічей із журналістом та автором путівників «8 мандрівок Буковиною» та «83 святині Тернопілля»(готується до друку) Іриною Пустинніковою в Чернівцях.

 • Прогулянки від центру вуличками Чернівців

  Минулої п’ятниці разом із «Мапою вихідного дня» ми розпочали складати маршрут центром мальовничих Чернівців. Так на нашій мапі з’явились Турецький міст і Турецька вулиця, будинок-корабель і міська ратуша. Сьогоднішня подорож передбачає багато цікавинок, які заховані на вуличках, що стікаються до центру міста, а розпочнемо прогулянку з Центральної площі.

 • З «Мапою вихідного дня» до центру Чернівців

  Ми можемо заочно закохатись у якесь місто, розглядаючи альбоми чи листівки, та наше реальне враження зазвичай різниться від очікуваного. Чого ж можна чекати від найменшої з областей України, та ще й розташованої так, що сюди транзитом потрапити дуже важко? Однак Чернівці варті того, щоб побачити на власні очі «чарівний край Черемоша й Прута». Адже важко придумати щось більш мальовниче за карпатські краєвиди, букові ліси, стародавні звичаї та кухню, які неодмінно вам сподобається, і ви захочете ще не раз сюди повернутись.

 • Зустріч Дмитра Антонюка з тернопольчанами

  20-21 березня київський журналіст і краєзнавець Дмитро Антонюк і видавництво «Грані-Т» за підтримки польського інституту в Києві відвідали Тернопіль. У рамках зустрічей було презентовано книги-путівники «Польські замки і резиденції України», краєзнавчу серію «Путівники», зокрема – книги «83 святині Тернопілля», «2 береги Збруча», «8 мандрівок Буковиною» та «3 шляхи Закарпаттям».

 • Передноворічна зустріч у Тернополі

  28 грудня в Тернопільському національному економічному університеті відбулась зустріч зі студентами факультету міжнародних відносин. Остання пара семестру була присвячена презентації серій видавництва «Путівники» і «De profundis». По-святковому добру і разом з тим інтелектуальну зустріч ініціювала викладач ділового мовлення. Гарний настрій і теплі спогади минулого року зберегла в собі ось ця світлина.

 • Десятка романтичних місць на «Мапі вихідного дня»

  День святого Валентина минув, але для справжніх закоханих свято триває весь рік, тому сьогодні на «Мапі вихідного дня» ми вирішили знайти найромантичніші місця, куди всі половинки можуть вирушити, аби знову і знову переживати прекрасне почуття закоханості, відчути солодку несвободу, помріяти і відчути себе важливим і особливим.

 • На «Мапі вихідного дня» променад Панською вулицею

  Майже в кожному цікавому місті є особливі вулиці, які часом перетворюється на суто туристичний об’єкт. У Києві це Хрещатик, у Ялті набережна, в Одесі Дерибасівська, в Ужгороді Корзо... Є така вулиця-символ і в Чернівцях.

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/2162