Ян Твардовський (1915—2006) — священик з Варшави, який писав вірші й ніколи не казав про себе, що він — поет.

Єдиним важливим для нього критерієм було людське серце — вразливе, яке шукає істини, доброти, любові, автентизму і щирості. Він не хотів навертати — але навертав, не хотів нікого вчити — однак учив.

Йому вдалося подолати межі віку своїх читачів, межі власної країни і Римо-Католицької Церкви.

Збірка «Ще одна молитва» розпочинається текстами, що писалися на початку 50—60-х років минулого століття, а завершується віршем, написаним у день смерті поета. Окрім поетичних текстів, до книги увійшли також прозові фраґменти — рефлексії, філософські медитації та проповіді.

 

 

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Про нас пишуть

 • Поезія релігійна і парадоксальна

  Українська література від своїх початків була нерозривно пов´язана з християнською релігією. Про це свідчать жанри, теми, мотиви, стильові особливості текстів, а також станова приналежність багатьох авторів.

 • Верлібр чи молитва?

  У Польщі Ян Твардовський – без перебільшення культовий автор. Його портрети на суперобкладинках дивляться на відвідувачів усіх книгарень із якнайкращих полиць.

 • Партнери

 • Польський Інститут

  Культурний центр Республіки Польщі в Україні

 • Новини

 • Декілька слів про книгу «Ще одна молитва»

  Сьогодні до видавництва «Грані-Т» надійшов теплий лист від пані Александри Івановської, правонаступниці отця Яна Твардовського.

 • «Ще одна молитва» Яна Твардовського – книга тижня

  Цього тижня Український книжковий портал Буквоїд назвав «Книгою тижня» видання видавництва «Грані-Т» – збірку поезій Яна Твардовського «Ще одна молитва» у перекладі Дзвінки Матіяш.

 • «Ще одна молитва» Яна Твардовського у «КАБІНЕТІ»

  «Люди не відходять назавше. Ті, що відійшли, прекрасно знають, що ми до них приходимо, відвідуємо їх, шукаємо з ними контакту. Два світи, живих і мертвих, взаємно перетинаються і впливають один на одного. Думаю, що ті, хто відійшов, навіть більше присутні. Вони також шукають із нами контакту. Хоча б тоді, коли приходять до нас у снах, коли хочуть нам щось передати. І це дуже оптимістично» – такими словами пані Діана Клочко розпочала презентацію-читання нової збірки Яна Твардовського «Ще одна молитва», яка відбулася 10 червня у літературній кав’ярні «КАБІНЕТ».

 • «Ще одна молитва» Яна Твардовського у книгарні «Є»

  1 червня, в день народження отця Яна Твардовського та перший день літа, у книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3) відбулась презентація книги видавництва «Грані-Т» – «Ще одна молитва» Яна Твардовського.

 • У Львові відбулася презентація книги Яна Твардовського «Ще одна молитва»

  15 травня у Львові відбулася презентація книжки Яна Твардовського «Ще одна молитва» видавництва «Грані-Т».

 • Вийшла у світ збірка Яна Твардовського «Ще одна молитва»

  Збірка «Ще одна молитва» – видання унікальне, оскільки охоплює хронологічно усі етапи творчості Яна Твардовського. Розпочинається вона текстами, що писалися на початку 50–60-х років минулого століття, а завершується віршем, написаним у день смерті поета. Окрім поетичних текстів, до книги увійшли також прозові фраґменти – рефлексії, філософські медитації та проповіді.

 • Вечір польської поезії

  26 липня, о 19:00, у Букарні «Бабуїн» відбудеться Вечір Польської поезії. Цього разу зустріч присвячена Поету, котрий вважав усіх тих, хто читає його вірші, рідними людьми. Він називав себе, «священик, що пише вірші», й не наважувався назвати себе Поетом. Його вірші – сердечна розмова, по-дитячому щира і простодушна. Його творчість адресована всім, хто вміє дивуватися. Мова про уродженця Варшави, польського поета Яна Твардовського, автора збірок «Гербарій» та «Ще одна молитва».  В ролі оповідача виступить українська письменниця й перекладачка – Дзвінка Матіяш.

 • Улюблені книжки «Граней-Т»

  Книжки, які стають нашими улюбленими, приходять до нас по-різному. Якісь із них нам дарують, якісь ми обираємо інтуїтивно, але все ж найчастіше їх нам рекомендують – рідні, друзі або люди, смаку яких ми довіряємо. Запитання, з яким сьогодні ми звернулися до наших експертів, надзвичайно просте, але в той же час і корисне, адже воно може допомогти обрати книги, які приємно буде почитати під час зимових свят, а ще приємніше – подарувати дорогим людям. А нове актуальне запитання звучить так: «Яка книжка видавництва «Грані-Т» є Вашою улюбленою?»

 • «Ще одна молитва» у Львові

  15 травня об 11:00 у приміщенні інформаційної агенції Zaxid.net (що за адресою м. Львів, пл. Ринок, 15) відбудеться презентація унікального видання – збірки Яна Твардовського «Ще одна молитва».

 • «Підвішена» книжка-валентинка для особливої людини

  До Дня Святого Валентина лишилося зовсім небагато часу… Якщо хочете зробити особливій людині особливий подарунок, ми вам у цій справі залюбки допоможемо!

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/2128