Над виданням працювали:

автор –
Малаков Дмитро
Замовити

Альбом присвячений спадщині архітектурного генія Києва початку ХХ століття Владислава Городецького.

Митець уже тоді протистояв прагматичному підходу до зміни архітектурного образу Києва. Архітектор працював з різними історичними стилями, але породжує й сьогодні відчуття візуальної несподіванки. Кожна його споруда – це особливий світ, який впускає глядача до не побутового виміру світу, оскільки розкодовує пам'ять про різні епохи та стилі. Вперше не лише описано, а й проаналізовано художній метод Городецького. Текст культуролога Д. Малакова, післямова філософа С. Кримського.

 

 

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Про нас пишуть

 • Неперевершеному Городецькому — 150!

  Волею долі та історичних реалій, творчий доробок Владислава Городецького — одного з найвідоміших і найпопулярніших київських архітекторів минулого — належить Україні, Польщі та Ірану. Кожна з цих країн може пишатися архітектурною спадщиною, яку він залишив. А ми вкотре згадуємо його, цього разу — з нагоди 150-річчя від дня народження.

 • Нагороди

 • Події

 • Дмитро Малаков розповість про таємниці Києва Городецького

  27 березня у столичному креативному просторі «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3) до 150-річчя з дня народження архітектора Владислава Городецького відомий краєзнавець Дмитро Малаков розповість про таємниці Києва, пов’язані з геніальним архітектором.

 • Новини

 • Презентація альбому «Городецький. Виклик будівничого»

  25 вересня галереї «Боттега» відбулася презентація альбому «Городецький. Виклик будівничого»

 • На «Мапі вихідного дня» місце спокою і тиші

  Прохолодні дощі над Україною надихнули нас на створення незвичайного і трохи меланхолійного маршруту. Подорож недалека і недовга, однак вона змусить вас поринути у спогади, роздуми про вічність і швидкоплинність життя. Саме такі думки супроводжують більшість відвідувачів кладовищ. Тож, якщо ви не боїтесь зустрічі з далеким минулим, ця мандрівка для вас.

 • А кажуть, що українці не читають...)

  Нам дуже приємно, що багато друзів видавництва «Грані-Т» завітало до нашого стенду. І дорослі, і малята знайшли собі книги до душі.Сподіваємося і надалі радувати усіх наших друзів цікавими книгами, красивими ілюстраціями і якісною поліграфією.Приходьте до нас іще!

 • Четверта весняна книжкова виставка «Медвін»

  З другого по п’яте квітня у приміщенні Інституту фізкультури (м. Республіканський стадіон) проходила книжкова виставка-ярмарок «Медвін», на якій було присутнє й видавництво «Грані-Т».

 • Геній архітектури - на папері

  Про Владислава Городецького у видавництві "Грані-Т" виходить друком унікальна книга-альбом "Городецький. Виклик будівничого". Видання сповнене фотографіями будинків, які "нафантазував" архітектор, а також - цікавими художніми текстами про геніального митця.  

 • «Грані-Т»: подвійна нагорода!

  18 серпня відбулося офіційне оголошення результатів конкурсу «Краща книга України» у рамках ІV Київської міжнародної виставки-ярмарки.

 • Презентація культурологічних проектів 2008 р.

  18 серпня о 16:00 в рамках ІV Київської Міжнародної книжкової виставки-ярмарку відбулася презентація культурологічних проектів видавництва «Грані-Т» (Український Дім, Кобзарська світлиця).

 • 60 хвилин для Дмитра Малакова

  27 березня в «Часописі» Дмитро Малаков розповів про Таємниці Києва Городецького. Надзвичайна ситуація, що й досі панує в місті, знову далася взнаки: через «корки» лектор зміг прибути на місце зустрічі на 60 хв. пізніше, ніж було заплановано.

 • На «Мапа вихідного дня» костел Святого Миколая

  Морози відступають і сонечко кличе всіх на прогулянки, мандрівки і далекі подорожі. Сьогодні «Мапа вихідного дня» запрошує вас трохи пройтись центром Києва. Ви впевнені, що вже все там бачили і нічого більше вразити не зможе? Помиляєтесь. Споруда, гострі шпилі якої видно з далеку, не може не вражати. Не важливо чи ви вже бачили її, чи були там, але кожного разу церква Святого Миколая вражає своєю величчю і химерністю.

 • Мовчазні леви Владислава Городецького на «Мапі вихідного дня»

  Сьогодні мандрівна рубрика «Граней-Т» запрошує всіх непосид до Києва, в самісіньке його серце, а саме на Європейську площу. Адже звідти, піднімаючись вулицею Грушевського, можна розгледіти бетонні сходи, колонни і левів, які зустрічають нас біля Національного художнього музею.

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/2030