• Путівники
  • дорослих
  • 60
  • м'яка

Над виданням працювали:

автор –
Маґдиш Ірина
Замовити

Подорожувати Закарпаттям можна різними шляхами. Автор путівника запропонувала три можливих варіанти, проілюстровані картами та сучасними фотографіями.

Далеко-далеко за горами-Карпатами притулився край, овіяний легендами та населений містичними істотами. Цей куточок України багатий на мальовничу природу і культурні пам’ятки, там ріки течуть в інший бік, а небо, здається, так близько, що верхівки смерек лоскочуть небосхил. Подорож Закарпатським краєм – це мандрівка не лише в просторі, а у часі.

Зовсім необов’язково суворо дотримуватися шляхів, запропонованих автором, навпаки – подорожуйте вільно, без будь-яких обмежень і настанов. А путівник нехай буде додатком до ваших вражень і допоможе зберегти спогади якомога довше.

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

Коментарі

  • Новини

  • Зустріч Дмитра Антонюка з тернопольчанами

    20-21 березня київський журналіст і краєзнавець Дмитро Антонюк і видавництво «Грані-Т» за підтримки польського інституту в Києві відвідали Тернопіль. У рамках зустрічей було презентовано книги-путівники «Польські замки і резиденції України», краєзнавчу серію «Путівники», зокрема – книги «83 святині Тернопілля», «2 береги Збруча», «8 мандрівок Буковиною» та «3 шляхи Закарпаттям».

  • Десятка романтичних місць на «Мапі вихідного дня»

    День святого Валентина минув, але для справжніх закоханих свято триває весь рік, тому сьогодні на «Мапі вихідного дня» ми вирішили знайти найромантичніші місця, куди всі половинки можуть вирушити, аби знову і знову переживати прекрасне почуття закоханості, відчути солодку несвободу, помріяти і відчути себе важливим і особливим.

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/1995