Адміністратор офісу

Київ, 24 лютого 1985 р.

 

«— Люди набиваються в швидкі поїзди, але вони вже не відають, чого шукають,— мовив маленький принц. — Тому метушаться і снують туди-сюди...

I додав:

— I це все даремно...

— Адже очі не бачать. Шукати треба серцем»

Антуан де Сент-Екзюпері

 

«Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу, і дай мені мудрість відрізнити одне від іншого»

Фрідріх Етінгер

 

Про себе
Навчався у Київському політехнічному інституті за фахом «менеджер зовнішньоекономічної діяльності». З дитинства люблю читати книги та допомагати людям. Це й спонукало мене здобути ще й освіту психолога у Київському Університеті імені Бориса Грінченка. Я впевнений, що кожна людина має своє призначення у світі, варто лише слідувати за покликом серця. Але яку б роботу ми не виконували, головне – дарувати любов і приносити благо іншим.

Про мрії
Щоб люди жили в гармонії й любові.

Про книги
Книги – це записані перлини мудрості людей. Вони як ліхтарик освітлюють душу і допомагають пізнати в собі істину, свої перлини мудрості.

Про «Грані-Т»
Діти живуть істиною. І виховання має починатися з гармонії і любові в серцях дорослих. Створення дитячих книжок – благородна і благодатна справа. Адже якщо книжки допомагають розкрити глибинну любов дітей – світ наповнюється щирими посмішками, які випромінюють радість життя, любов і щастя.

Дарувати краплинку добра й любові дітям, зокрема через книжки, – хіба не найголовніше у житті?!..

about/staffabout/staff/3394