Менеджер інтернет-проектів

23.01.1988

«Якщо ви маєте яблуко і я маю яблуко, то якщо ми обміняємося цими яблуками, то в кожного залишиться по одному яблуку. А якщо ви маєте ідею і я маю ідею, то, обмінюючись цими ідеями, кожен матиме дві ідеї»

(Бернард Шоу)

 

Про себе

Закінчила географічний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, продовжую навчання на заочному відділенні Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Постійно намагаюся розширювати свій кругозір, мені завжди мало того, що я знаю, тому весь час доводиться задовольняти свою цікавість :) Зараз це робити дуже легко, якщо багато читати, подорожувати, спілкуватися з цікавими людьми, працювати. Головне – не зупинятися на цьому шляху.

Люблю запах осені, каву із молоком, почуття, коли повертаєшся додому із подорожі, коли прочитана ще одна хороша книжка. 

Про книжки

Люблю запах книжок. Люблю, коли, читаючи нову книжку, не можу дочекатися, як там усе буде далі: прогортаю сторінки, почитаю, чи все там добре, а потім уже повертаюся і читаю зі спокоєм у душі і знанням, як там усе станеться. Останнім часом читаю відразу кілька книжок: одна – для поїздок в транспорті (як правило, щось про мандри), друга –для читання перед сном (щось тепле і приємне) і ще завжди є одна, яку не дуже хочеться читати, але треба :) Люблю почуття, яке виникає після того, як дочитую всі недочитані книжки. В такі моменти почуваюся цілісною, і відразу з’являється бажання йти за новими книжками.

Про мрії 

Найбільша мрія, яка гадаю так нею і лишиться, адже її втілення залежить від надто великої кількості причин і людей, – щоб світ став добрішим і гуманнішим. Хоча, гадаю, все залежить від нас самих.

Про «Грані-Т»

Для мене «Грані-Т» – це величезна відповідальність, надзвичайно важлива справа, яка має величезний вплив не лише на кожного із працівників видавництва, але й на наше суспільство. Ми свідомо прагнемо допомогти нашим читачам отримувати лише якісну і корисну інформацію, залишаючись при цьому першими і найвідданішими читачами і прихильниками всіх наших книжок. 

about/staffabout/staff/2832