1 липня 2010 року стартує Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!», метою якого є популяризація читання та розвиток масового спорту. У рамках Проекту Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту і видавництво «Грані-Т» даруватимуть книги різної тематики для дітей у школах, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях тощо.

1 липня на прес-конференції в Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін і комерційний директор видавництва «Грані-Т» Ірина Ярова представили Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!», ініційований Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і видавництвом «Грані-Т».

Як зазначили учасники прес-конференції, ідея Проекту виникла у зв’язку з тим, що в останні роки в Україні знижується інтерес молодого покоління до читання літератури та занять спортом. Постійною залишається кількість дітей, які виховуються поза сім'єю. З вулиць та неблагополучних родин міліція та соціальні служби щороку забирають більше ніж 20 тисяч дітей. Чимало хлопців та дівчат віком до 16 років зростають у родинах, що перебувають на межі або за межею бідності, чи мешкають у так званих депресивних регіонах. Для таких дітей здобути освіту та досягти успіху в житті значно складніше, ніж для їхніх однолітків, які виховуються у повноцінних родинах. Лише 16% випускників інтернатів створили власні сім’ї, 25% – постійно працевлаштовані, 1% – здобувають вищу освіту й 44% – спеціальну технічну.

Щоб отримати свій шанс у житті, такі діти повинні бути здоровими фізично й багатими духовно.

Тому основна ідея Проекту - конкретні дії задля сприяння одночасному духовному та фізичному розвитку дітей і молоді, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; хлопців та дівчат із сімей, які опинилися в скрутній фінансовій безвиході через кризові обставини; дітей із так званих депресивних регіонів тощо.

У рамках Проекту планується щомісяця створювати та поповнювати від 5 до 10 бібліотечок у дитячих будниках сімейного типу та інших закладах, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також у сільських школах та в школах депресивних регіонів країни. Завдяки співпраці з волонтерами та працівниками соціальних служб, підпорядкованих Міністерству, буде налагоджено постійне спілкування із підопічними дитячих закладів. Організатори стежитимуть за процесом читання, будуть влаштовувати зустрічі читачів із письменниками, спортсменами, діячами шоу-бізнесу, акторами з метою живого спілкування та обговорення прочитаного.

Окрім цього, будуть організовуватися міжрегіональні дитячі турніри з різних ігрових видів спорту (футболу, баскетболу, волейболу, гандболу) серед вихованців вищезгаданих закладів. Ці турніри сприятимуть як залученню дітей до спорту, так і спілкуванню та взаєморозумінню мешканців різних регіонів України.

Основні нагороди для учасників турнірів – книги різної тематики.

«Проект «Дбаємо про майбутнє України!» наразі доєднається до масштабного Всеукраїнського проекту з розбудови спортивної інфраструктури – побудови багатофункціональних спортивних майданчиків «1000 майданчиків», який стартував у червні в Києві та на Донеччині, де відкрилися перші спортмайданчики при звичайних загальноосвітніх школах», - зазначив Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

За словами комерційного директора видавництва «Грані-Т» Ірини Ярової, Проект гармонійно доповнюватиме заходи в рамках програми Міністерства з розвитку інфраструктури для масового спорту. Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!» стартує 1 липня 2010 року та необмежений у часі.

 

Довідка за телефонами:
044 289 95 05, 289 02 00
www.grani-t.com.ua

 

  • Новини

  • Стартував Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!»

    1 липня на прес-конференції в Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін і комерційний директор видавництва «Грані-Т» Ірина Ярова представили Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!», ініційований Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і видавництвом «Грані-Т».

  • Старт Всеукраїнського соціального проекту «Дбаємо про майбутнє України!»

    1 липня 2010 року о 15:00 відбудеться прес-конференція за участю Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна з нагоди старту Всеукраїнського соціального проекту «Дбаємо про майбутнє України!», ініційований Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і видавництвом «Грані-Т».

about/projectsabout/projects/3103