Організатори:

• Видавництво «Грані-Т»
Національний олімпійський комітет України
• Фонд Сергія Бубки

 Генеральний партнер:

• Європейська клініка персоналізованої медицини EUROLAB

 Соціальний проект «Вчися перемагати»

Читай – і ти станеш переможцем!

Сергій Бубка

Навесні 2010 року в київському видавництві «Грані-Т» побачили світ «спортивні» книги добре відомої читачам серії «Життя видатних дітей». Кожна з книг присвячена окремим видам спорту, а точніше – найвидатнішим українцям у їхній історії:

 Оповідання написані спортивними журналістами Григорієм Палієм та Олександром Мащенком і адресовані аудиторії віком від 8 до 14 років. Втім, як показує досвід, дитячі історії про видатних українських спортсменів цікаві й читачам, які давно вийшли з підліткового віку. Для вітчизняної дитячої літератури ці книги – справжній прорив, адже НІКОЛИ ДОСІ в Україні не писали художніх текстів про спорт і спортсменів.

До кінця 2010 року видавництво «Грані-Т» планує вихід друком ще кількох книг, героями яких стануть фехтувальники, гандболісти, важкоатлети, плавці, представники зимових видів спорту.

Вихід «спортивних» книг серії «Життя видатних дітей» – це перший етап масштабного соціального проекту «Вчися перемагати», який здійснюють:

 • Фонд олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки;
 • Національний Олімпійський Комітет України;
 • Видавництвом «Грані-Т».

Генеральний партнер проекту – Європейська персоналізована діагностична клініка EUROLAB.

Мета проекту – сприяти одночасному духовному та фізичному розвитку дітей і ставить такі завдання:

 • з одного боку, заохотити дітей до читання сучасної української літератури задля підвищення їхнього культурного рівня та покращення якості процесу читання – що і є духовним здоров’ям дітей;
 • а з іншого боку, піклуватись про фізичне здоров'я дітей та про їхній фізичний розвиток сформувати в учнів стійкого інтересу до занять фізичними вправами, масового та олімпійського спорту.

В рамках проекту заплановані регулярні презентації книжок у школах всіх регіонів України за участю героїв оповідань – відомих українських спортсменів на чолі із Сергієм Назаровичем Бубкою, а також авторів книг та представників видавництва.

Проект охопить усю територію України: 24 області (міста, райони, села, селища), міста Київ та Сімферополь, Автономну Республіку Крим. Загалом це понад 20 тисяч загальноосвітніх навчальних закладів України.

Цільова аудиторія проекту – діти молодшого та середнього шкільного віку, вчителі фізичного виховання та української мови й літератури.

Проект передбачає поповнення бібліотечних фондів щомісяця у 4 загальноосвітніх школах у кожній із 24 областей України та АР Крим – 500 книжок щомісяця.

Термін проведення – мінімум 1 рік.

Для учнів 4-5 класів, які візьмуть участь у Щорічному регіональному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», Фонд Сергія Бубки підготував сюрприз. Хто напише відгуки на «спортивні» книги з серії «Життя видатних дітей» – отримає спеціальні призи

 • Новини

 • Проект «Вчися перемагати» у Кіровограді

  Географія «Вчися перемагати» розширюється. Чергова акція цього проекту, організованого спільно видавництвом «Грані-Т», Національним Олімпійським Комітетом України, Фондом Сергія Бубки за підтримки нашого надійного партнера — клініки персоналізованої медицини «Євролаб», відбулася у Кіровограді.

 • Чергова акція проекту «Вчися перемагати»

  Проект «Вчися перемагати» завітав до школи №158 у Києві. Діти та вчителі отримали можливість поспілкуватися з Президентом Національного олімпійського комітету України, Героєм України Сергієм Бубкою, спортивним журналістом і письменником Олександром Мащенком та комерційним директором видавництва «Грані-Т» Іриною Яровою.  

 • Анна Безсонова вчить перемагати

  31 липня відбулася чергова акція соціального проекту «Вчися перемагати» у санаторії «Чайка», що на Київщині. Видавництво «Грані-Т», Національний олімпійський комітет України, Фонд Сергія Бубки та клініка «Eurolab» організували зустріч з українською гімнасткою, абсолютною чемпіонкою світу з художньої гімнастики, дворазовою бронзовою призеркою Олімпійських ігор Анною Безсонововою, яка також є героїнею нашої книги із серії «Життя видатних дітей»: «Національний олімпійський комітет України про художню гімнастику та Ірину Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську, Анну Безсонову».

 • Діти Сум і Харкова навчилися перемагати

  Соціальний проект «Вчися перемагати» з великою радістю сприйняли і на Слобожанщині. 24 червня в рамках цього проекту юні спортсмени Сум і Харкова та їхні вчителі й тренери не тільки дізналися про проект, отримали комплекти книг видавництва «Грані-Т» для шкільних бібліотечок, але й особисто познайомилися і поспілкувалися з Президентом Національного олімпійського комітету України, Героєм України Сергієм Бубкою, спортивним журналістом і письменником Олександром Мащенком та комерційним директором видавництва «Грані-Т» Іриною Яровою. 

 • Сергій Бубка: «Здоров’я та знання – це півшляху до успіху»

  Проект «Вчися перемагати», організований Національним олімпійським комітетом України, Фондом Сергія Бубки та видавництвом «Грані-Т» за підтримки клініки персоналізованої медицини «Євролаб», продовжує крокувати школами України. Сьогодні президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка та керівники видавництва завітали до міста Вишневого Київської області – у гості до учнів середньої школи №3.

 • Проект «Вчися перемагати» розпочав подорож школами України

  12 травня в рамках спортивного свята, присвяченого І Юнацьким Олімпійським іграм у Сінгапурі, яке приймала київська гімназія «Потенціал», за участі президента НОК Сергія Бубки та комерційного директора видавництва «Грані-Т» Ірини Ярової відбулась перша акція проекту «Вчися перемагати».

 • Прес-конференція, присвячена початку нового соціального проекту «Вчися перемагати»

  7 квітня об 11:00 у конференц-залі Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (вул. Еспланадна, 42, 2-й поверх) відбулася прес-конференція присвячена початку нового соціального проекту «Вчися перемагати». Проект ініційований  Фондом Сергія Бубки,  Національним Олімпійським Комітетом та видавництвом «Грані-Т» .

about/projectsabout/projects/3102