Видавництво «Грані-Т» долучається до Всесвітнього руху «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш» і розпочинає акцію «Підвішена книжка».

Ми з вами пам’ятаємо про тих, хто не завжди може дозволити собі таку просту й потрібну річ, як книжка. Отож, якщо маєте бажання й можливість, ви можете «підвісити» будь-яку з книжок видавництва «Грані-Т» для того, хто цього насправді потребує. Для того, хто не зможе купити це сам або ж того, кому це просто потрібно — трохи добра й тепла від незнайомої людини.

«Підвішена книжка» — це не комерційний проект, це можливість кожному з нас поділитися з ближнім тим, що любить, — книжкою. Просто так, від душі і під настрій. Це не благодійність, а подарунок. Прийміть його, якщо хочете. Подаруйте комусь, якщо можете.

Як «підвісити» книжку?

 1. Оберіть будь-яку книжку видавництва «Грані-Т» на нашому сайті.

 2. Оплатіть її вартість разом із вартістю поштової доставки по Україні (10 грн) у наших партнерів – інтернет-книгарні «Лулука». Повідомте менеджера книгарні, що ви плануєте «підвісити» книгу, й отримайте знижку 15%.

 3. Напишіть нам (на сторінці, в повідомленні чи коментарі), яку книжку ви «підвісили». Можете також написати, чому ви обрали саме цю книжку. Не забудьте вказати своє ім’я та прізвище. Також можете додати своє побажання тому, хто «зніме» «підвішену» книжку. Щойно ви це зробите, обрана вами книжка з’явиться в альбомах «Підвішені книжки» в наших соціальних мережах «Facebook» і «Вконтакті».

Як «зняти» книжку?

 1. Зайдіть на наші сторінки в соціальних мережах «Facebook» або «Вконтакті».

 2. Знайдіть альбом із назвою «Підвішені книжки».

 3. Оберіть книжку, яку б вам хотілося «зняти».

 4. Напишіть нам про своє бажання й повідомте, куди доставити книжку.

І нарешті, ще один момент. «Підвішена книжка» — це подарунок, який нічого не вимагає навзаєм. І дарителеві дуже важливо, щоб кожна «підвішена» книжка потрапила до тієї людини, якій вона найбільше потрібна. Тому ми просимо вас у коментарі до книжки, яку ви хочете зняти, сказати буквально кілька слів – чому вона вам потрібна.

Ось і все, «знімайте» й чекайте на свою книжку :)

Ми робимо більше ніж книги! Ми творимо те, що зріднює людей!

 • Події

 • «Підвішена книжка» до Святого Миколая

  Для тих, хто хоче встигнути зробити в останні дні 2012 року надзвичайно добру й потрібну справу, 15–18 грудня в Українському домі на стенді видавництва «Грані-Т» діятиме акція «Підвішена книжка».

 • Новини

 • «Грані-Т» відвідало 15-ту спеціалізовану виставку-ярмарок «Книги Росії-2012»

  З 14 до 19 березня у Всеросійському виставковому центрі відбувається масштабне книжкове дійство. «Грані-Т» не змогли втриматися, щоб не підтримати наших московських колеґ і відвідати 15-ту спеціалізовану виставку-ярмарок «Книги Росії 2012».

 • Унікальна видавнича пропозиція «Книжковий інвестор»

  Видавництво «Грані-Т» підготувало для своїх читачів неймовірно вигідну пропозицію, яка допоможе Вам стати нашим партнером і долучитися до створення книги. Щомісяця з друку ми отримуємо 3-5 книг, які з теплими думками і творчим натхненням створюють для Вас не лише письменник, художник, а й увесь колектив видавництва. «Грані-Т» пропонують і Вам приєднатися до цього таїнства на етапі виходу книжки у світ, інвестуючи в друк тих книг, які ми вже здали до друку і чекають на своїх читачів. Таким чином ви маєте унікальну можливість зробити книгу доступнішою і замовити її за видавничою ціною без будь-яких торговельних націнок.

 • Британська Бібліотека подякувала «Граням-Т» за цінні книжки

  Нещодавно на адресу видавництва «Грані-Т» надійшов лист-подяка від Британської Бібліотеки. «Щиро дякуємо за подаровані Британській Бібліотеці книжки, – йдеться у листі. – Ці книги збагатять колекцію Британської Бібліотеки і знадобляться багатьом дослідникам, котрі цікавляться сучасною філософією та дитячою літературою, а також книгодрукуванням у незалежній Україні». Подаємо повний текст листа на нашому сайті.

 • «Підвішена книжка» на стендах видавництва «Грані-Т»

  Якщо ви хочете зробити комусь справді цінний і несподіваний подарунок, або ж отримати такий подарунок від незнайомого книголюба, долучайтеся до проекту «Підвішена книжка» під час книжкових виставок у Києві.

 • «Підвішена» книжка-валентинка для особливої людини

  До Дня Святого Валентина лишилося зовсім небагато часу… Якщо хочете зробити особливій людині особливий подарунок, ми вам у цій справі залюбки допоможемо!

about/projectsabout/projects/2547