Книжка Івана Андрусяка «Вісім днів із життя Бурундука» (серія «Книготерапія») в ілюструванні Ганни Осадко ввійшла до престижного щорічного каталогу найкращих дитячих видань світу «Білі ворони 2013» (White Ravens 2013).

«Вісім днів із життя Бурундука» Івана Андрусяка – сповнена іскрометного гумору й тонкого розуміння дитячої психології історія про реальні проблеми, які хвилюють сучасних школярів. Головний герой, Івась Боднарук, якого у школі кличуть Бурундуком, переживає першу симпатію й перші справжні розчарування, перший гіркий досвід поразки й того, що треба будь-що йти до своєї мети, не хапаючись за «позичену». Книжка ввійшла до серії «Книготерапія»; кожну з серійних книжок доповнює фаховий коментар психолога, що допоможе батькам поставитися з розумінням до дитячих проблем і відтак їх вирішити разом із дитиною.

«Білі ворони» (White Ravens) – це перелік 250 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу. Каталог вважається одним із ключових орієнтирів у світі дитячої й підліткової літератури і не лише представляє найкращі видання, а й визначає ключові тенденції для видавців, критиків, продавців книжок – і, звісно ж, для маленьких читачів і їхніх батьків. Процес відбору проходить із-поміж 9 тис. книжок, які щорічно надходять до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки з усього світу. Фахівці обирають кілька десятків найкращих і пишуть на них рецензії, які відтак публікуються в «Білих воронах». 250 книжок зі всього світу, що ввійшли до каталогу «Білі ворони», можна побачити на найбільшій дитячій книжковій виставці в Болоньї (Bologna Children's Book Fair-2013), що відбудеться 25-28 березня в Італії.

Нагадаємо, що два роки тому, до каталогу «Білі ворони 2011» ввійшла книга Василя Голобородька «Віршів повна рукавичка» (серія «Сучасна дитяча поезія») в ілюструванні художниці Інги Леві.

Єгорушкіна Катерина Письменниця, поетка, казкотерапевт
Андрусяк Іван Письменник, журналіст
Осадко Ганна літератор, художник
 • Привітання, Книжкове серце Італії, «Страшний компромат» на Івана Андрусяка, Про поезію, 3487 диваків та Марію Іванівну
 • 06 березня 2013
 • Пов`язані матеріали

 • Степан Процюк став членом ПЕН-клубу

  Письменник Степан Процюк став членом Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу – однієї з найстаріших Міжнародних письменницьких організацій, яка об’єднує письменників, перекладачів і редакторів з усього світу. Про це автор «Граней-Т» повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.

 • Марися Рудська серед найкращих молодих книжкових ілюстраторів

  Дитяча книжкова ілюстрація – особливий різновид образотворчого мистецтва, розрахованого передовсім на найчутливішу і найемоційнішу аудиторію. Як правило, діти спочатку сприймають ілюстрацію і лише потім, якщо вона їм сподобалась, беруться за читання. Керуючись прагненням вибрати найкращих ілюстраторів дитячих книжок, видавництво «ТриМаг» уклало і видало унікальний каталог «222 лучших молодых книжных иллюстратора +1 почетный гость из стран бывшего СССР». Серед найкращих – художник «Граней-Т» Марися Рудська.

 • Вітаємо наших письменників та художників!

  Вітаємо наших любих письменників та художників – Оксану Лущевську, Лану Світанкову, Ольгу Гаврилову (які працювали над книгою «Солька і кухар Тара-пата») і  Юрія Чаришнікова (який ілюстрував сатиричну поему «Корабель дурнів» Себастіана Бранта) – з перемогами книг видавництва «Грані-Т» в IX Міжнародному конкурсі країн-учасниць СНД «Мистецтво книги»!

 • «Грані-Т» вітають Андрія Содомору зі званням «Почесного громадянина»

  З нагоди святкування 756-річчя Львова в сесійній залі Ратуші було урочисто нагороджено кращих мешканців міста. За визначний внесок у розвиток науки, культури, підвищення авторитету міста Львова на державному та міжнародному рівнях міський голова Львова присвоїв звання «Почесний громадянин міста Львова» письменнику, перекладачу, кандидату філологічних наук, професору Львівського національного університету імені Івана Франка Андрію Содоморі.

 • Книги «Граней-Т» – серед переможців «Мистецтва книги-2012»

  24-25 травня в столиці Казахстану Астані було визначено переможців IX Міжнародного конкурсу країн-учасниць СНД «Мистецтво книги». Українські видання вибороли дипломи в п’яти номінаціях, серед них – дві книги видавництва «Грані-Т».

 • Книжкові скарби в «Лабіринті Фавна»

  7 квітня в рамках дитячо-молодіжного руху «Київ – місто моє» відбулася міська гра-орієнтування «Лабіринт Фавна», де учасники, потрапивши в міський лабіринт центральних вуличок та подвір'їв, мали не тільки не загубитись, а й відшукати справжні скарби: загублений флігель, портал до міста Чорнобиль, 22 графіті-чоловічки, «серце Києва», першу школу, міські куранти, сплячого лева з підземного ходу, Змія Горинича і звісно ж Фавна. Винагородою для тих, хто подолав непростий шлях і зміг відшукати якнайбільше скарбів, стали найкращі книжки від видавництва «Грані-Т». Тож переможці у кожній номінації отримали ще й порцію книжкових скарбів.

 • «Грані-Т» вітають цьогорічних «Білих ворон»!

  Щойно стали відомі переможці престижного Міжнародного конкурсу дитячої літератури «Білі ворони-2012», яких щорічно обирає Міжнародна молодіжна бібліотека (Німеччина). Цьогоріч серед «білих ворон», повідомляє сайт «ЛітАкцент»,  аж дві українські книги – «Казка про Старого Лева» Мар’яни Савки з ілюстраціями Володимира Штанка («Видавництво Старого Лева») та «Рукавичка» творчої майстерні «Аґрафка» (художники Романа Романишин та Андрій Лесів).

 • Визначено переможців Всеукраїнського профорієнтаційного конкурсу прозових творів для дітей

  Писати художні твори для дітей про професії виявилося непросто не лише для початківців, а й для відомих письменників. На тлі 137 рукописів твори обраних переможців яскраво відрізнялися свіжістю та майстерністю. І ми вітаємо тих, хто цього року найталановитіше допоможе дітлахам знайти себе і зробити чи не найважливіший вибір у своєму житті – вибір професії, що відповідатиме інтересам, життєвим цілям, уподобанням та потребам суспільства.

 • «Сни Ганса Християна» відзначили державною премією «Українська книжка року»

  Як повідомляє сайт Державного комітету телебачення і радіомовлення України, книгу Лесі Ворониної і Катерини Штанко «Сни Ганса Християна» відзначено премією Президента України «Українська книжка року» в номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури».

 • «Грані-Т» їдуть на Болонську книжкову виставку

  Наприкінці березня видавництво «Грані-Т» візьме участь у найбільшій дитячій книжковій виставці в Болоньї (Bologna Children's Book Fair-2013).

 • Вітаємо усіх з Новим роком та Різдвом!

  Нагадуємо, що з 26 грудня по 9 січня редакція видавництва «Грані-Т» йде на Різдвяні канікули.

 • Видавництво «Грані-Т» привезло в Україну одразу ТРИ перемоги!

  Історія перемог видавництва «Грані-Т» у Міжнародному конкурсі країн-учасниць СНД «Мистецтво книги» триває стільки, скільки існує й саме видавництво. Здобувши першу перемогу 2006 року, вже шостий рік поспіль наші книги впевнено здобувають у Москві нові й нові відзнаки, вражаючи експертну комісію конкурсу задумом, ідеєю, змістом, формою… Саме про такі враження іноземних колеґ від наших книг розповів під час прес-конференції в «Укрінформі» директор департаменту видавничої справи та поліграфії Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олексій Кононенко, який був членом міжнародного журі конкурсу. Прес-конференція відбулася 1 липня і була присвячена участі та перемозі українських видавців у VIIІ Міжнародному конкурсі «Мистецтво книги».

 • Національна Академія наук України про…

  Популярна серія «Життя видатних дітей» видавництва «Грані-Т» тепер матиме «академічне» продовження. Так вирішили на найвищому рівні – на засіданні Президії Національної Академії наук України 8 червня.

 • Вітаємо Ларису Денисенко з Днем народження!

  Колектив видавництва «Грані-Т» щиро вітає Ларису Денисенко з Днем народження! Щастя, радості, здобутків, успіхів!

 • Визначено переможця місяця конкурсу «Захопливі кросворди»

  Переможцем другого місяця конкурсу «Захопливі кросворди» стала Баранович Марта-Владислава Василівна* (тут можна переглянути відео, як обирали переможця конкурсу http://www.youtube.com/watch?v=-sM8NYSQftM). Ми вітаємо Марту-Владиславу із перемогою і бажаємо й надалі активно брати участь у всіх конкурсах від видавництва «Грані-Т»!

 • Вітаємо з Днем працівника видавництв та поліграфії!

  28 травня за професійним календарем – День працівника видавництв та поліграфії (яке традиційно відмічається в останню суботу травня).

 • Національна бібліотека України для дітей нагородила видавництво «Грані-Т»

  Національна бібліотека України для дітей нагородила видавництво «Грані-Т» «за якісний репертуар видавничої продукції, котра найчастіше протягом 2010 року відзначалась у електронному ресурсі КЛЮЧ (Краща література Юному Читачеві)».

 • Видавництво вітає сотого фана на сторінці Фейсбук!

  Наше видавництво не так давно розпочало «плавання» просторами Фейсбука, проте у нас на борту є вже велика кількість «пасажирів» – наших друзів, однодумців, колег та інших, надзвичайно хороших, людей.  

 • Як Ломоносов з Бурундуком гомоніли, або Чоловіча розмова про шкільні капості

  Цього тижня світ побачила сучасна повість із серії «Книготерапія» від видавництва «Грані-Т» про школу, стосунки учнів і становлення особистості у колективі. Але для тих, хто ще не мав можливості познайомитись особисто ні з Бурундуком, ні з Адрусяком, пропонуємо чоловічу розмову про шкільне життя-буття обох Іванів – сучасного «здитинілого» письменника та героя його свіженької книжечки.

 • Вітаємо Галину Малик з Днем народження!

  Люба пані Галино! Видавництво «Грані-Т» вітає Вас з ювілеєм!

 • І знову в переможцях!

  Днями в Москві було підбито підсумки VI Міжнародного конкурсу «Мистецтво книги», на якому у чотирьох номінаціях були представлені книги і з України.

 • Вітаємо колег зі святом!

  Остання субота травня в Україні офіційно проголошена Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження!

 • Для тих, хто любить зайчиків

  Іван Андрусяк презентував перевидання збірок діточої поезії «Зайчикова книжечка» та «М’яке і пухнасте»

 • Вітаємо переможців!

  2 червня на подвір’ї бібліотеки ім. М. Костомарова (вул. Щербакові 51 в) відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу малюнків «Мій улюблений літературний герой».

 • «Мапа вихідного дня» в краю Андрусяка

  Минулого тижня ми вирушили мандрувати навколо Києва і відвідали цікавинки Боярки, Підгірців, Білогородки та інших селищ, а сьогодні ми вирушаємо в інший бік від Києва – на територію, яка в минулому входила до Полтавської губернії – Яготинським та Згурівським районами.

 • Видавництво «Грані-Т» продовжує пошуки талантів

  «Грані-Т» активно продовжує пошуки талантів серед співробітників видавництва, не забуваючи своє основне кредо: «Відкривати нові, часом несподівані грані творчості…».

 • Іван Андрусяк розповів дітлахам про те, яким було Різдво, коли він сам був дитиною

  Напередодні свята Миколайчика найкращим подарунком для кількох десятків столичних школяриків стала зустріч з письменником Іваном Андрусяком в бібліотеці ім. Сергієнка для дітей.

 • Стефа і Чакалка виходять на сцену

  Герої однієї з найпопулярніших книжок серії «Сучасна дитяча проза» видавництва «Грані-Т» – повісті Івана Андрусяка «Стефа і її Чакалка» – зажили театральним життям. Сталося це завдяки художньому керівнику Чернігівського театру ляльок, заслуженому артисту України Віталію Гольцову. Саме він торік на презентації в Чернігові запропонував письменникові Івану Андрусяку написати за мотивами його повісті п’єсу для лялькового театру. Іван загорівся цією ідеєю – і так була написана п’єса «Як подружитися з Чакалкою», яка готується до постановки в Чернігові.

 • «Грані-Т» об'єднує таланти

  Основне кредо видавництва «Грані-Т» – розкривати нові, часом несподівані грані творчості письменників, художників і, як виявляється, самих працівників видавництва.

 • «Життя, смерть та інші неприємності» в десятці!

  У рамках щорічного конкурсу «Краща українська книга» читачі журналу «Корреспондент» визначили ТОП-10 кращих українських книг 2008 року.

 • Нагородження члена дитячого журі

  Вчора, 16 квітня, у Львівській державній обласній бібліотеці для дітей (м. Львів, вул. Винниченка, 1) відбулося нагородження члена дитячого журі конкурсу «Золотий лелека» – Голдирєвої Таїсії (учениці 6-а класу, ЗОШ № 37).

 • Нагородження члена дитячого журі

  17 квітня о 10:45 у Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей розпочнеться «подорож книгою» «Перевірені часом».

 • Стали відомі переможці конкурсу «Найкращий читач України» у місті Києві

  25 березня в приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей відбувся київський підсумковий етап конкурсу «Найкращий читач України».

 • Почесна грамота від Кабінету міністрів

  Кабінет міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко нагородив колектив видавництва «Грані-Т» Почесною грамотою та медаллю за «вагомий внесок у забезпечення розвитку вітчизняного книговидання, значні творчі здобутки та високий рівень видань».

 • Нагорода від «Книжки року - 2008»

  6 березня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Книжка року - 2008».

 • Катерина Ющенко привітала переможців конкурсу «Золотий лелека - 2008»

  Катерина Ющенко привітала переможців Всеукраїнського конкурсу на кращі твори для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку «Золотий лелека».

 • Відтепер «Грані-Т» у Асоціації видавців

  Рішенням Правління Асоціації від 23 лютого 2009 року видавництво «Грані-Т» прийняте до складу Української асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів.

 • Вітаємо із Всесвітнім днем письменника

  Видавництво «Грані-Т» радо вітає усіх митців слова із Всесвітнім днем письменника. Ми бажаємо вам творчого натхнення, легкого пера і виру думок.

 • Подвійне свято

  26 лютого співпало дві особливі події в житті видавництва «Грані-Т» – урочиста церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу творів для дітей «Золотий лелека» та третій день народження видавництва. Урочистість відбулася в галереї «Лавра». Головними дійовими особами були лавреати конкурсу, – а ще журі, дитяче журі, організатори, партнери, медіа-партнери, журналісти та гості.

 • Нагородження переможців премії «Диво-дитина»

  Сьогодні, 6 лютого, о 18:00, у Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців премії «Диво-дитина».

 • «Літакцент року – 2008»

  6 лютого о 17:00 у книгарні «Є» відбудеться церемонія нагородження переможців книжкового рейтингу «Літакцент року – 2008».

 • Вітаємо книгарню «Є»

  Видавництво «Грані-Т» вітає книгарню «Є» з Днем народження!

 • «Лідер літа»

  В рамках X Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року ’2008» за підсумками оцінювання по визначенню «Лідера літа» книги видавництва «Грані-Т» стали переможцями.

 • Переможці премії «Найкраща книга Форуму видавців 2008»

  13 вересня на Форумі видавців у Львові були названі переможці премії «Найкраща книга Форуму видавців 2008»

 • «Грані-Т»: подвійна нагорода!

  18 серпня відбулося офіційне оголошення результатів конкурсу «Краща книга України» у рамках ІV Київської міжнародної виставки-ярмарки.

 • «Петербургские повести» отримали Гран-прі міжнародного конкурсу

  Книга Н.В.Гоголя «Петербургские повести» видавництва «Грані-Т» отримала Гран-прі V ювілейного Міжнародного конкурсу «Искусство книги», який проходив у Москві.

 • Вітаємо з Днем дизайнера-графіка!

  Видавництво «Грані-Т» вітає усіх наших друзів, художників, дизайнерів із професійним святом – Днем дизайнера-графіка! Творчих успіхів вам, наші любі!  

 • ХV Мінська міжнародна виставка-ярмарок «Книги Білорусії 2008»

  На ХV Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку «Книги Білорусії 2008» Дипломом за краще видання нагороджена книга «Сто краєвидів малювали хмари» перспективного київського видавництва «Грані-Т».

 • Найбільша в Україні одночасна автограф-сесія авторів та художників видавництва «Грані-Т»

  19 грудня 2007 року відбулася Найбільша в Україні одночасна автограф-сесія авторів та художників видавництва «Грані-Т»

 • Відзнаки видавництва «Грані-Т» на XIV Форумі видавців у Львові

  За результатами голосування журі конкурсу «Книга Форуму 2007» XIV Форуму видавців у Львові відзначило дві книги видавництва «Грані-Т».

 • Гран-Прі Конкурсу «Краща книга України» за альбом "Іоанн Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення"

  Проектом «Майстер Пінзель. Повернення» видавництво «Грані-Т» у партнерстві з незалежним культурологічним часописом «Ї» ( м.Львів) відкриває (або, користуючись терміном Ірини Магдиш - «ревіталізує») ім’я одного з найцікавіших скульпторів Європи XVIII ст.

 • Вітаємо з Днем народження!

  Вітаємо нашу чудову художницю Надію Дойчеву-Бут із Днем народження!

 • Участь у XIV Міжнародній виставці-ярмарку "Книги Білорусії 2007"

  Видавництво «Грані-Т» можна привітати з одержанням Диплома І ступеня за найкраще видання на XIV Міжнародній виставці-ярмарку «Книги Білорусії 2007», якого удостоєний альбом «Грані світу. Україна-Японія: дерев’яна архітектура»

 • Вітаємо Юлію Шалімову з Днем народження!

  Люба пані Юліє!Видавництво «Грані-Т» вітає Вас з Днем народження! 

 • Вітаємо Олександра Євтушенка з Днем народження!

  Шановний пане Олександре! Видавництво «Грані-Т» щиро вітає Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, удачі! А ще, звісно ж, натхнення та творчих успіхів!

 • Вітаємо бібліотекарів із професійним святом!

  Любі наші, вітаємо вас зі святом! Наснаги, творчих сил і натхнення!!! 

 • Переможці квеста «Що я знаю про книгу у світі?»

  10 днів тому видавництво «Грані-Т» запропонувало усім взяти участь у квесті «Що я знаю про книгу у світі?», і ось – маємо переможця. Ба, навіть двох.

 • Приємно вручати подарунки друзям

  Вчора до нашого офісу завітала Юлія Борисенко, яка стала 4000-м фанатом нашої сторінки у Facebook і отримала в подарунок сертифікат на суму 400 грн. для придбання книг видавництва «Грані-Т». І ось вчора пані Юлія забрала свій приз.

 • Вітаємо Сергія Руденка з Днем народження!

  Колектив видавництва «Грані-Т» щиро вітає Сергія Руденка з Днем народження!

 • Якість очима дітей

  Уже 8-й рік поспіль Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики проводить виставку-конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі». І другий рік поспіль видавництво «Грані-Т» є партнером та членом журі цього конкурсу.

 • Іван Андрусяк став членом ПЕН-клубу

  Літературний і випусковий редактор «Граней-Т», поет, есеїст, перекладач, автор численних книжок для дітей Іван Андрусяк став членом ПЕН-клубу – міжнародної організації, яка об’єднує письменників, перекладачів і редакторів з усього світу. Таке рішення було прийнято 21 листопада на засіданні Українського центру міжнародного ПЕН-клубу.

 • Вітаємо нашого головного рЕАктора Олену зі здобуттям найвищої суспільної нагороди в Україні!

  Головний редактор видавництва «Грані-Т» Олена МОВЧАН нагороджена Міжнародним суспільним «Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці! Про це сьогодні повідомила Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління. Офіційна церемонія нагородження відбудеться 23 грудня в «Українському Домі» на Великому Новорічному Лицарському Балу.

about/newsabout/news/3184