17 березня видавництво «Грані-Т» завітало до Київської Центральної бібліотеки імені Т. Г. Шевченка для дітей. Спеціальним гостем заходу став відомий український письменник, сценарист і драматург Олександр Денисенко.

Зустріч із учнями 9-х класів проходила в рамках святкування Шевченківських днів. Тому Олександр Денисенко, як відомий шевченкознавець, розповідав аудиторії багато цікавих історій, пов’язаних із життям і творчістю поета. «Сердечний Рай, або Оксана» – саме так називається чудова культурологічна книга Олександра Денисенка, що з’явилася у видавництві «Грані-Т». Ця книжка цікава тим, що є водночас документальним і художнім виданням, оскільки складається із реальних документів, коментарів дослідників, а також уривків ліричної драми – тридцяти невеликих за обсягом картин. Тож таке поєднання робить книгу привабливою абсолютно для всіх.

Учні, вчителі та бібліотекарі із захопленням слухали також уривки з книги Олександра Денисенка «Межник, або Всесвітнє Свавілля. На грані світла й тіні». Ця захоплива книжка, надрукована у видавництві «Грані-Т», вважається справжнім українським романом-фентезі.

Також Олександр Денисенко потішив аудиторію своєю поезією – як веселими та кумедними віршами, так і дуже серйозною лірикою. Така різноманітність у програмі зустрічі не могла не сподобатися усім присутнім.

На завершення представник видавництва «Грані-Т» Антон Столярський розповів аудиторії про діяльність видавництва та ознайомив всіх присутніх із широким асортиментом книг.

  Світлини Більше фото

Фоторепортаж Івана Паліса

спеціально для «Грані-Т».

 

  • 18 березня 2011
about/newsabout/news/1163