У п’ятницю, 26 листопада, український письменник і драматург, заслужений діяч мистецтв України Олександр Денисенко зустрівся зі студентами і школярами у Львові.

Спочатку відбулася зустріч зі студентами та викладачами в Українській академії друкарства, де автор презентував свої книги «Сердечний рай, або Оксана» і «Межник, або Всесвітнє свавілля. Частина перша. На грані світла й тіні», що вийшли друком у видавництві «Грані-Т». На зустрічі, окрім студентів та викладачів, побував і колишній ректор УАД Степан Миколайович Гунько, який дуже високо оцінив зміст та оформлення книги «Сердечний рай». Зустріч була дуже динамічною, провокувала активну інтелектуальну дискусію зі студентами та викладачами, а також виявилася дуже доречним подарунком для академії, яка днями відсвяткувала своє 80-річчя.

Також відбулася зустріч Олександра Денисенка з школярами та педагогами в інформаційно-освітньому центрі регіонального ландшафтного парку «Знесіння» у Львові, де автор презентував першу частину «Межника». Після зустрічі пан Олександр разом із працівниками РЛП «Знесіння» оглянули територію унікального львівського парку, який дуже приємно вразив письменника.

А ще Олександр Денисенко поспілкувався із львівськими журналістами, тож незабаром очікуйте інтерв’ю з паном Олександром на ZAXID.NET та VLASKOR.NET!

Користуючись нагодою, вітаємо Українську академію друкарства з 80-річним ювілеєм!
 

  • 01 грудня 2010
about/newsabout/news/1035