Польський Інститут у Києві – культурний центр Республіки Польщі в Україні. Відіграє важливу роль у культурному житті країни, ініціює і проводить велику кількість акцій та заходів у галузі літератури, кіно, музики, живопису, театру. Популяризує польсько-українські взаємини в галузі культури й освіти. Активно підтримує і українських видавців та перекладачів.

www.polinst.kiev.ua

  • Новини

  • Путівники Дмитра Антонюка презентували у польському замку

    У березні відбувся масштабний презентаційний тур двотомного путівника видавництва «Грані-Т» «Польські замки і резиденції в Україні» за участю автора Дмитра Антонюка та Польського Інститут в Києві. Але на цьому робота журналіста і краєзнавця по збереженню польських пам’яток не скінчилась. Про свою активну позицію пан Дмитро розповів 12 травня у Львові, в приміщенні ЛОО УТОПІК, де відбулась ще одна презентація путівників «155 польських замків і резиденцій в Україні» та «315 польських замків і резиденцій в Україні».

  • Черкаси дізнались про «Польські замки і резиденції в Україні»

    Учора, 15 травня, в Черкаській центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки відбулась зустріч із відомим мандрівником і журналістом Дмитром Антонюком. Разом із видавництвом «Грані-Т» і Польським Інститутом у Києві пан Дмитро презентував двотомний путівник «Польські замки і резиденції в Україні». Замки і палаци, які збереглись в Україні, досі хвилюють уяву багатьох подорожніх, оберігаючи свої таємниці та леґенди. Путівники пана Дмитра і презентації їх українськими містами покликані не лише ознайомити з культурним спадком, а також звернути увагу на сучасний стан архітектурних пам’яток, посприяти їх збереженню.

about/maecenasabout/maecenas/3076