Ґете-Інститут — це всесвітня мережа культурних центрів Федеративної Республіки Німеччина. 
Він популяризує вивчення німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну співпрацю в культурній сфері, подає детальну інформацію про культурне, суспільне й політичне життя Німеччини. 
Мережа Ґете-Інститутів, Ґете-центрів, культурних товариств, читальних залів, екзаменаційних центрів та центрів вивчення німецької мови виконує центральні завдання культурної й освітньої політики за кордоном. Крім того, Ґете-Інститут виступає як партнер громадських і приватних культурних організацій, а також федеральних земель, міських муніципалітетів і господарчих підприємств.

www.goethe.de 

  • Події

  • «Грані-Т» презентує антологію сучасної німецької літератури «Вертиголов та інші політичні тварини»

    4 листопада в київському Будинку вченого (вул. Володимирська, 45-а, Зелена зала) видавництво «Грані-Т» за підтримки Ґете-Інституту в Україні та онлайн-журналу prostory.net.ua проводить презентацію антології сучасної німецької літератури «Вертиголов та інші політичні тварини», яку підготували Неля Ваховська та Денні Клаппер. Ця книга – перше видання в Україні, що знайомить українського читача з процесами в німецькій літературі після падіння Берлінського муру.

  • Новини

  • Неля Ваховська: «Мене приваблює суспільно-критичний потенціал німецької літератури»

    Нещодавно видавництво «Грані-Т» за підтримки Ґете-Інституту в Україні оприлюднило антологію сучасної німецької літератури 90-х «Вертиголов та інші політичні тварини». Книга є не лише яскравою візитівкою сучасної німецької літератури – літератури після падіння Берлінського муру, а й цікавою підставою для порівняння німецького й українського літературних процесів у добу розгортання посткомуністичних трансформацій. Ці та інші теми ми обговорюємо з літературознавцем-германістом, перекладачем, співупорядником антології «Вертиголов та інші політичні тварини» пані Нелею Ваховською.

about/maecenasabout/maecenas/3075